Registrovat     Zavřít

Pokud chcete získat podrobnější informace, prosím registrujte se.

      zde
NLP Centrum > Kurzy

Kurzy

.

NLP Practitioner

Jste zcela spokojeni s vašimi výsledky? NLP vám umožní přesně nadefinovat vaše výsledky a také je zrealizovat. NLP pomůže manažerovi zvýšit produktivitu, pozitivně motivovat svoje lidi a zlepšit své manažerské dovednosti a výsledky, lékaři lépe léčit své pacienty, učiteli zvýšit své didaktické schopnosti a obchodníkovi zlepšit své obchodní dovednosti a zvýšit tak objem prodeje.


NLP Master Practitioner

Po úspěšném absolvování Practitioner můžete pokračovat na Master Practitioner. V průběhu Master Practitioner se prohloubí znalosti, které jsme nabyli v Practitioner a konvertují se do srdce, čímž se stanou naší součástí. Školení Vám dá hluboký náhled a porozumění komplexní struktuře naší mysli a podvědomí.


Life Balance

Kdy jste naposledy v práci zažili pocit svobody? A kdy jste naposledy cítili harmonii ve své rodině?

Radosti, štěstí, míru, lásky či svobody nejde dosáhnout tím, že si odškrtáte položky ve svém seznamu aktivit. Jsou to stavy bytí, kterých dosáhnete určitým nastavením mysli. Abyste tohoto nastavení dosáhli, je užitečné naučit se činit vědomé volby. Díky tomu se stanete svým vlastním životním koučem, dosáhnete vyšší kvality života a propojíte své tělo, mysl a duši.

 


Transpersonal Life Balance Coach

Cílem kurzu Transpersonal Life Balance Coach je naučit se umění Soucitného bojovníka neboli Spirituálního bojovníka. Stát se člověkem, který se naučil chodit po své krkolomné životní cestě, který chce nejdříve měnit sebe a až pak své okolí, stát se tím, kdo z vlastní zkušenosti ví, co znamená transformace a který si rozvinul soucitnost jako základní postoj. Člověkem, jehož kvalita, i pouhá přítomnost má přímý vliv na fungování druhého. Proto je třeba rozvinout schopnost nesoudit a být ze srdce přítomný. Tato forma přítomnosti je základním předpokladem pro provedení jakýchkoli konkrétních technik nebo intervencí. Pouze tak se může u klienta spustit opravdový proces transformace. Koučink se tak postupně z umění stane bytím.


 

Potřebujete pomoct?

Nechte nám kontakt a my se Vám ozveme.

Preferovaný způsob kontaktování:

zde