Registrovat     Zavřít

Pokud chcete získat podrobnější informace, prosím registrujte se.

      zde
NLP Centrum > O nás

O nás

Chcete-li zlepšit svět, začněte u sebe, říká známé rčení. Tohle je možné jen v okamžiku, kdy jednotlivci, kteří tvoří naši společnost, pracují na svém individuálním vývoji. Externí mír je reálně možný pouze skrze realizaci vnitřního míru.

V tomto směru je mise NLP-Centrum: Aktivně přispět k novému vědomí, které tvoří základ láskyplného, mírumilovného světa. Světa s budoucností.


V naší vizi toto realizujeme pomocí NLP a dalších školení a workshopů tím, že je podáváme v podobě, která lidi motivuje a podporuje v růstu vědomí. V podobě, která lidem umožní zvětšit schopnost žít z lásky a brát zodpovědnost, která povede k tomu, že se stanou výrazem míru a svobody ve svém životě.


Mír, lásku a svobodu dokážeme šířit jen tím, že se jí staneme.  Mít hodně znalostí v této oblasti nestačí, znalost sama o sobě nás k ničemu nepovede. Mír, lásku a svobodu šíříme kolem sebe jen tím, že se sami staneme zářivým příkladem těchto hodnot.
NLP Mezinárodní Centrum tvoří láskyplné, mírumilovné a svobodné lidi. Lidi, kteří jsou schopni svůj vlastní život žít autentickým a kreativním způsobem a přispívají tak k vývoji společnosti. Společnosti, která je dobrá pro každého a pro všechno. 

NLP Mezinárodní Centrum je značka firmy NLP Mezinárodní Centrum, s.r.o. a je pod dozorem mezinárodního školicího centra pro NLP Arcturus v Belgii, které je součástí New York Training Institute for NLP.


Absolventi našich kurzů obdrží mezinárodně uznávaný certifikát NLP.

Náš Team:

Tom Sova

Jana Demčova

Eva Belešová

Eliška Brázdová